باربری جردن

باربری جردن متخصص حمل بار و اثاثیه

باربری جردن یکی از باربری های منطقه جردن تهران می باشد که دارای خدمات دهی مختلف حمل اثاثیه منزل و بار بخش های مختلف تهران می باشد. این باربری زیر نظر شرکت حمل و نقل سلام بار فعالیت می کند و یکی از شعبه های این باربری محسوب می شود.

بسته بندی اثاثیه در باربری جردن

باربری جردن خدمات مختلفی مانند بسته بندی اثاثیه منزل ، اسباب کشی ، حمل بار به سایر نقاط تهران و شهرستان را به عهده دارد.

منطقه جردن
منطقه جردن

قیمت کارشناسی و به روز در باربری جردن

نرخ در نظر گرفته شده به صورت مصوب است و بهتر است قبل از سفارش جهت بروزرسانی قیمت ها تماس بگیرید.

خاورنیسانپیکان وانتکارگر
110 تا 14080 تا 10060 تا 803 ساعت 40

کرایه خاور به مدت سه ساعت: 110 تا 140 هزار تومان

کرایه نیسان به مدت سه ساعت: 80 تا 100 هزار تومان

کرایه پیکان وانت به مدت سه ساعت: 60 تا 80 هزار تومان

دستمزد کارگر برای سه ساعت: 40 هزار تومان

اتوبار جردن مطمئن و منصف

شما می توانید قیمت های ما را با دیگر اتوبار ها مقایسه کنید ، با توجه به امکانات اتوبار جردن و همچنین کارگران زبده و حرفه ای در بسته بندی و حمل کالا ، قیمت ها مطمئن و منصفانه در نظر گرفته شده است.

مسئولیت پذیری در باربری جردن

برای اینکه یک باربری موفق شود باید نیروهای مسئولیت پذیر داشته باشد که باربری جردن دارای نیروهای حرفه ای می باشد. یکی از صفات کارگران این اتوبار وظیفه شناسی می باشد.

نمونه کار های باربری جردن

نمونه کار های ما را در باربری جردن بررسی بفرمایید. کارگران استخدام شده در این شرکت همگی با تجربه، صبور و با سابقه کاری بالا و نمونه کارهای زیاد در منطقه جردن می باشند که با دقت و صبر کافی به راحتی اسباب و لوازم شما را جا به جا می کنند. باربری جردن می تواند تمامی لوازم شما را به شکل ویژه بسته بندی کرده و برای آدرس مورد نظر شما ارسال کند. تمامی لوازم و وسایل شما تحت بیمه باربری قرار می گیرد تا در صورت وجود هر گونه مشکل شما متضرر نشوید.

شماره تلفن برای تماس با باربری جردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *