نیسان بار

نیسان بار جهت باربری در تهران (درون شهری)

خدمات باربری با نیسان در تمام شهر تهران جهت حمل بار از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب، در اسرع وقت و به صورت شبانه روزی ارائه می گردد. انواع خودرو های نیسان بار و وانت آریسان موجود است.

حمل یخچال ساید بای ساید، حمل تلویزیون و انواع لوازم خانه، مانند گاز، ماشین لباسشویی و ماشین ظرف شویی، کمد، میز، کتابخانه، بخاری، دراور، تخت، فرش، مبل، تابلوهای بزرگ، حمل کالاهای صنعتی، کارخانه ها و تولید کننده ها، حمل گاوصندوق در تهران، بابری لوازم اداری مانند میز و صندلی های اداری، قفسه، کامپیوتر و سایر لوازم.

نیسان بار برای حمل بار به شهرستان (برون شهری)

سلام بار خدمات حمل بارهای کم حجم از تهران به شهرستان را نیز به هموطنان عزیز و گرامی ارائه می نماید.

همچنین حمل بارهای کارخانه ها و تجار به شهر های دیگر نیز در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین تعرفه باربری ارائه میگردد. حمل بارهایی مانند مواد غذایی و خوراکی، ایزوگام، محصولات کشاورزی، ژئوممبران، ژئوتکستایل، چوب، دکور، کابینت، دستگاه های صنعتی، دوربین مداربسته، کیف و کفش، کتاب، سیمان و گچ و کلیه کالاهای قابل حمل با نیسان بار.

نیسان بار چادر دار

در صورتی که منطقه مورد نظر شما بارانی باشد ما خودرو های نیسان بار چادر دار خود را برای حمل بار به محل شما ارسال می کنیم تا در صورت بارندگی آسیبی به بار شما نرسد.

کرایه و قیمت حمل بار با نیسان

تعرفه حمل بار با نیسان با توجه به نوع بار، زمان و مقصد مورد نظر کاملا متفاوت است و سایتهایی هم که قیمت اعلام می کنند بعد از تماس با آنها متوجه می شوید که خدمات خود را با آن قیمت ارائه نمی کنند. در عین حال ما بهترین کرایه را برای شما تضمین می کنیم. لطفا جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

ماشین نیسان بار برگشتی

ماشین هایی که یک بار را به مقصد رسانده اند و قصد بازگشت به مبدا را دارند ماشین برگشتی گفته می شوند. این خودرو ها برای حمل بار در مسیر برگشت هزینه کمتری دریافت می کنند و ما نیز در بعضی مسیر ها از این خودرو داریم که در صورت موجود بودن و مناسب بودن شرایط زمانی برای شما ارسال می کنیم تا هزینه کمتری پرداخت نمایید.

نیسان بار شبانه روزی در تهران

سرویس دهی ما به صورت 24 ساعته و شبانه روزی است همین الان می توانید با ما تماس بگیرید.