باربری پاسداران

اتوبار پاسداران

باربری پاسداران در خیابان پاسداران که یکی از طولانی ترین خیابان های شمال شرقی تهران می باشد مشغول به فعالیت می باشد. اتوبار پاسداران خدمات باربری، حمل و نقل و بسته بندی را در سراسر محدوده پاسداران به بهترین شکل ارائه می نماید.

این باربری دارای بهترین و مجهزترین امکانات روز می باشد که شامل ماشین های بزرگ، ابزارهای مخصوص بسته بندی لوازم و جا به جایی مطمئن لوازم منزل می باشد.

باربری پاسداران

باربری با آرامش و تمیز در محدوده پاسداران

اگر شما از اسباب کشی خسته شده اید و نمی خواهید زحمت زیادی برای اسباب کشی متحمل شوید و به دنبال یک اسباب کشی و باربری با آرامش و تمیز هستنید می توانید بر روی باربری سلام بار در پاسداران حساب باز کنید.

پوشش کامل محدوده پاسداران

شما می توانید به راحتی و با سپردن کار به باربری محدوده پاسداران به راحتی اسباب کشی مورد نیاز خود را انجام دهید. کارگران ماهر استفاده شده در این باربری باعث شده است تا روند کار به شکل خوبی پیش رود. بسته بندی لوازم توسط این گروه حرفه ای به صورت کاملا حرفه ای و امن انجام می شود. یکی از موارد مهم در هنگام تهیه باکس و کارتن های مخصوص بسته بندی ابعاد آن می باشد ، برخی از باکس ها دارای مرغوبیت کمی هستند و همین امر باعث می شود تا به لوازم آسیب وارد شود.

دارای کارگران ماهر و رانندگان حرفه ای چیدمان بار است

این شرکت دارای بهترین کارگران ماهر و متخصص در این زمینه می باشد و شما می توانید برای حمل کالای خود چه درون شهر و چه بیرون شهر از این باربری استفاده کنید. این باربری در روزهای تعطیل نیز فعال می باشد.

باربری پاسداران دارای رانندگان و متخصصان حرفه ای در چیدمان بار می باشد ، رانندگانی که دارای مهارت زیاد و سابقه زیاد در رانندگی هستند و آماده حمل بار به شهرستان ها می باشند.

مشاوره رایگان توسط باربری پاسداران

شرکت باربری پاسداران دارای مشاوران و کارشناسان حرفه ای جهت مشاوره رایگان می باشد، این مشاوران در زمینه های مختلف مانند بسته بندی، بارچینی، بازدید اثاثیه منزل، ایجاد نظم و هماهنگی و … به شما مشاوره رایگان می دهند.

همچنین این تیم مشاوره برای هماهنگی بیشتر کارگران و متخصصان بسیار کارآمد می باشد. شما در صورت نیاز با اتوبار پاسداران تماس گرفته تا در کوتاه ترین زمان ممکن از مشاوره های کارشناسان ما بهره مند شوید. کارگرهای ورزیده شرکت به راحتی می توانند وسایل سنگین نظیر حمل گاو صندوق، حمل پیانو و شیشه های بزرگ را بدون کوچک ترین ضربه ای جا به جا کنند.

بیمه باربری و اسباب کشی در پاسداران

یکی از موارد مهم در هنگام حمل وسایل مورد نیاز شما صحت سلامت تحویل بار می باشد که شرکت باربری پاسداران خود را ملزم می داند که این موارد را به صورت کاملا حرفه ای رعایت کند.

تمامی موارد جا به جایی تحت بیمه باربری قرار می گیرد تا خیال شما از بابت حمل بار راحت باشد. در بیمه باربری با توجه به خطرات و آسیب های احتمالی تمامی موارد ذکر شده است تا شامل بیمه شود.

خدمات بسته بندی لوازم در باربری پاسداران

برخی از خدمات بسته بندی لوازم منزل به صورت حرفه ای باربری پاسداران بدین شرح است:

استفاده از کارتن های رگال دارد چند لایه – بسته بندی اشیاء به وسیله کارتن های مقاوم – بسته بندی به کمک چسب های میکرون _ حمل اشیاء شکستنی با کارتن های ویژه – بسته بندی مبلمان توسط نیروهای کارکشته و …

بسته بندی لوازم اداری

یکی از عملکرد عالی این شرکت بسته بندی لوازم اداری می باشد ، اگر بخواهید لوازم ادارات و شرکت های خصوصی را جا به جا کنید می توانید بر روی شرکت باربری پاسداران حساب باز کنید ، این اتوبار به صورت کامل حرفه ای تمامی لوازم شرکت را بسته بندی کرده و به راحتی آن را جا به جا می کند.

کم ترین هزینه باربری در منطقه پاسداران

این باربری متخصص انواع جا به جایی های درون شهری با استفاده از تجهیزات مختلف می باشد. تجهیزات استفاده شده در حمل کالاها شامل خاورهای مسقف با سیستم های استاندارد می باشد. سرویس های وی آی پی شرکت اتوبار پاسداران بسیار کم هزینه بوده و با بهترین کیفیت اثاث کشی را برای شما عزیزان همیشه همراه انجام می دهد.

شما اگر می خواهید خیال خود را از بابت حمل کالاهای خود راحت کنید و در منطقه پاسداران هستید می توانید از اتوبار پاسداران برای حمل بار خود استفاده کنید. تجربه کردن اتوبار پاسداران شما را راضی نگه می دارد و خوشنود می کند.

سوال و نظرات

 1. شهرام میرهاشمی گفت:

  شهرام هستم از گلستان ششم تیرماه ۹۸ اثاث کشی کردم اگه یادتون باشه
  خواستم از کارگران زحمتکش شرکت باربری پاسداران تشکر کنم که اینقدر با دقت و ظرافت اثاثیه منزل منو که خیلی وسواسی هم هستم رو بدون حتی یه خش برداشتن جابجا کردند
  واقعا کارتون حرف نداره
  ممنون از سلام بار که کارش بی نظیر بود

 2. شادمانی گفت:

  واقعا عالی بود ، من دیروز از شما درخواست سرویس دهی کردم ، همه چی عالی بود ، از بسته بندی تا چیدمان رو انجام دادن ، بسته بندی بارها به نحوی انجام شد که من دست به هیچ کاری نزدم ، تشکر از پرسنل محترمتون و مدیریت سلام بار که این مجموعه رو فراهم آورند
  ثریا شادمانی – خیابان شهید عراقی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *