باربری تهران به مشهد

با عرض پوزش در حال حاضر باربری تهران به مشهد انجام نمی شود.

باربری بین شهری تهران مشهد

باربری تهران به مشهد و حمل و ارسال بار بین شهری در هر ساعت از شبانه روز با ناوگان حمل و نقل مجهز و پیشرفته جهت حمل انواع بارهای سبک و سنگین، حمل وسایل و اثاثیه منزل و اسباب کشی از تهران به مشهد با انواع خاور و کامیونت و یا حمل بارهای سبک با نیسان بار یا وانت بار

مشهد

هزینه و کرایه حمل بار از تهران به مشهد با تعرفه ارزان

کرایه حمل بار از تهران به مشهد وابسته به موارد متعددی است به عنوان مثال خودرو مورد نظر برای حمل بار کامیونت، نیسان و یا وانت و همچنین تاریخ و روز ارسال بار که بیشترین تاثیر را در تعرفه باربری دارند. با توجه به اینکه این موارد باعث ایجاد تغییر در قیمت حمل بار می شود لطفا برای اطلاع از هزینه دقیق با ما تماس حاصل نمایید. همکاران ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به درخواست ها و سوالات شما هستند و سلام بار تعرفه ارزان باربری را برای شما تضمین می کند.

حمل اثاثیه منزل از تهران به مشهد

چنانچه قصد مهاجرت از تهران به مشهد را دارید اسباب کشی یکی از مراحل اصلی این مهاجرت خواهد بود. ما در این راه همراه شما هستیم و حمل اثاثیه از تهران به مشهد را با بهترین خودرو ها و کاملا سالم برای شما انجام خواهیم داد.

فاصله و زمان ارسال بار از تهران به مشهد

فاصله تهران تا مشهد حدود 1000 کیلومتر می باشد. که در شرایط جوی عادی و ایام غیر تعطیلات و مراسم خاص که جاده ها خلوت باشد ارسال بار با خودرو های نیسان و وانت از تهران به مشهد حدود 12 تا 15 ساعت و با خاور و کامیونت حدود 14 تا 17 ساعت زمان نیاز دارد.

با توجه به اینکه مشهد شهر زیارتی است در ایام خاص و تعطیلات به دلیل شلوغی جاده ها ممکن است این زمان چند ساعت بیشتر شود بنابر این پیشنهاد می کنیم تاریخ مورد نظر خود برای ارسال بار به مشهد را از قبل بررسی بفرمایید تا در روزهای شلوغی قرار نگیرد و جابجایی بار در کمترین زمان ممکن انجام شود.

واضح است که شرایط جوی نیز می تواند این زمان حمل را بیشتر نماید.

انواع کالا و لوازم قابل باربری از تهران به مشهد

حمل انواع کالاهای صنعتی و معدنی و همچنین تمامی محصولات بهداشتی و غذایی فاسد نشدنی از تهران به مشهد صورت می پذیرد. حمل موارد شیمیایی خطرناک صورت نمی پذیرد.

حمل لوازم و وسایل منزل و اسباب کشی از کلیه مناطق تهران به تمامی مناطق مشهد صورت می پذیرد. خدمات حمل برای فروشندگان دوربین مداربسته مشهد نیز صورت می پذیرد.

انواع خودرو برای باربری از تهران به مشهد

مسیر تهران به مشهد و برعکس جزو پر رفت و آمد ترین مسیر های ایران است و جابجایی بسیاری در این مسیر صورت می گیرد. با توجه به تنوع کالاهایی که در این مسیر جابجا می شوند همواره خودرو های متفاوتی نیز برای حمل این بارهای سبک و سنگین مورد نیاز است. شرکت باربری سلام بار با داشتن خودرو های مختلف آماده ارائه خدمات باربری تهران به مشهد به هموطنان عزیز می باشد.

تحویل بار از تهران در هر نقطه از مشهد

ما می توانیم بار شما را در هر نقطه از مشهد یا اطراف آن تحویل دهیم مناطق صنعتی مانند شهرک صنعتی توس، شهرک فناوری های برتر و یا شهرک صنعتی کلات و سایر مکان های صنعتی و یا محله های داخلی شهر مشهد مانند بلوار وکیل آباد، بلوار احمد آباد، سجاد، الهیه، شهرک غرب مشهد (قاسم آباد)، اطراف حرم، بلوار پیروزی و یا بلوار معلم، رضاشهر، ابوطالب، طلاب، کلاهدوز، فرامرز عباسی و سایر مناطق و یا شهرستان های اطراف مانند طرقبه و شاندیز و گلبهار، چناران و غیره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *