باربری تهران به مشهد

باربری تهران به مشهد و حمل و ارسال بار در هر ساعت از شبانه روز با ناوگان حمل و نقل مجهز و پیشرفته جهت حمل انواع بارهای سبک و سنگین، حمل وسایل و اثاثیه منزل و اسباب کشی از تهران به مشهد با خاور و کامیونت و یا حمل بارهای سبک با نیسان بار یا وانت بار

مشهد

هزینه حمل بار از تهران به مشهد

هزینه حمل بار از تهران به مشهد وابسته به موارد متعددی است به عنوان مثال خودرو مورد نظر برای حمل بار کامیونت، نیسان و یا وانت و همچنین تاریخ و روز ارسال بار که بیشترین تاثیر را در تعرفه باربری دارند. با توجه به اینکه این موارد باعث ایجاد تغییر در قیمت حمل بار می شود لطفا برای اطلاع از هزینه دقیق با ما تماس حاصل نمایید. همکاران ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به درخواست ها و سوالات شما هستند.

زمان ارسال بار از تهران به مشهد

فاصله تهران تا مشهد حدود 1000 کیلومتر می باشد. که در شرایط جوی عادی و ایام غیر تعطیلات و مراسم خاص که جاده ها خلوت باشد ارسال بار با خودرو های نیسان و وانت از تهران به مشهد حدود 12 تا 15 ساعت و با خاور و کامیونت حدود 14 تا 17 ساعت زمان نیاز دارد.

با توجه به اینکه مشهر شهر زیارتی است در ایام خاص و تعطیلات به دلیل شلوغی جاده ها ممکن است این زمان چند ساعت بیشتر شود بنابر این پیشنهاد می کنیم تاریخ مورد نظر خود برای ارسال بار به مشهد را از قبل بررسی بفرمایید تا در روزهای شلوغی قرار نگیرد و جابجایی بار در کمترین زمان ممکن انجام شود.

واضح است که شرایط جوی نیز می تواند این زمان حمل را بیشتر نماید.

انواع کالا و لوازم قابل حمل از تهران به مشهد

حمل انواع کالاهای صنعتی و معدنی و همچنین تمامی محصولات بهداشتی و غذایی فاسد نشدنی از تهران به مشهد صورت می پذیرد. حمل موارد شیمیایی خطرناک صورت نمی پذیرد.

حمل لوازم و وسایل منزل و اسباب کشی از کلیه مناطق تهران به تمامی مناطق مشهد صورت می پذیرد.